dienne salotti

Dienne Salotti od prawie dwudziestu lat przekłada swoje zamiłowanie do projektowania oraz tworzenia mebli na niepowtarzalne, wysokiej jakości sofy i fotele. Kreatywność, umiejętność tworzenia funkcjonalnych i estetycznych mebli oraz wykorzystywanie najnowszych technologii sprawiły, że marka jest rozpoznawalna na całym świecie i utożsamiana z włoską jakością.
Jakie cele stawiają przed sobą projektanci Dienne Salotti? Chcą zagwarantować Tobie i wszystkim swoim klientom najlepszą możliwością ofertę pod każdym kątem – jakości, wygody oraz elegancji. Dlatego też cały proces tworzenia nowych produktów jest starannie wyselekcjonowany, wybór tkanin czy skór jest podyktowany najnowszymi trendami zarówno we Włoszech, jak i na międzynarodowym rynku.
Staranna selekcja połączona z pasją oraz niezwykłą intuicją sprawiły, że Dienne Salotti odpowiedziało na potrzeby wielu osób w zakresie wystroju i estetycznych pragnień. Ty również możesz wzbogacić swój dom, mieszkanie lub biuro o meble, które powstały z myślą o tym, by spełnić Twoje wymagania. Sprawdź, która kolekcja najbardziej przypadnie Ci do gustu.

PRODUKTY

Pagetto

Coupe

Bellini

Lisbona

Berry B

Space

Five

Lou Lou

Steve