lalu

Pasja projektowania niezwykłego oświetlenia ma swoje korzenie w rodzinnej tradycji od lat 40. Początek marki dał mały sklep z elektrycznymi narzędziami, którego właścicielką była Elisabetta Mescalchin. To właśnie ona przekazała następnym pokoleniom swoje zamiłowanie do światła, które pozwoli stworzyć markę cenioną na całym świecie. Kolejną osobą, która znacząco wpłynęła na historię Lalu, był Paolo Mescalchin. W latach 70. założył firmę Gamma3, tym samym rozpoczynając nie tylko produkcję asortymentu oświetleniowego, ale też handel krajowy oraz międzynarodowy.

Nowa marka Lalu, której produkty znajdziesz w naszej ofercie, narodziła się w 2014 roku, dzięki inicjatywie córki Paola. Cristiana Mescalchini nie tylko zebrała grupę projektantów, ale też stworzyła wyspecjalizowaną kadrę, która jest w stanie tworzyć wysokiej jakości oświetlenia.

Projektanci Lalu przywiązują ogromną uwagę do tego, by spełnić oczekiwania klienta. W ich ofercie znajdziesz szereg produktów — od lamp klasycznych, nowoczesnych, po dodatki – które charakteryzują się elegancją, nietuzinkowym projektem i wysoką jakością.

PRODUKTY

nausicaa

belle

dandy

belle

alice

alice