21 sierpnia 2018

Słowo designerski kojarzy Ci się z dziwnym projektem, na który stać jedynie zamożne osoby? Nic bardziej mylnego, nowoczesność nie musi być synonimem niepraktyczności i przerostu formy nad treścią. W dzisiejszym artykule udowodnimy Ci, że lampy designerskie to dobry wybór do Twojego wnętrza.

Bądź praktyczny, postaw na lampy designerskie

Niepraktyczne, udziwnione czy drogie – wielu z nas tymi właśnie przymiotnikami opisałoby designerskie produkty. Jednak lampy designerskie nie są tylko dziwną ozdobą, która na pierwszy rzut oka nie przypomina w ogóle lampy. Design w oświetleniu ma przełamywać schematy, balansować na granicy sztuki, a jednocześnie pozostawać praktyczną lampą, która będzie nam służyć przez lata. Poniżej 4 najważniejsze powody, które udowodnią Ci, że nowoczesne lampy to praktyczne rozwiązanie.

  • Długi czas eksploatacji – za designerskim oświetleniem często stoją znane i cenione marki, które nie tylko stawiają na jakość projektu, ale też materiałów. Producenci tworzący lampy wiedzą, że niezawodność produktu jest równie ważna, co jego wizualna strona. Dlatego też inwestują w technologię i rozwiązania, dzięki którym mogą zapewnić swoim klientom jakość, jakiej oni oczekują. To daje Ci pewność, że designerskie oświetlenie będzie Ci służyć przez długie lata.
  • Oszczędzaj na prądzie – nowoczesne lampy są kompatybilne z żarówkami LED, które w porównaniu z żarówkami wolframowymi są niezwykle energooszczędne. W ten sposób zyskujesz nie tylko oryginalne oświetlenie, ale też niższe rachunki za prąd.
  • Nie tylko dla wybranych – designerskie lampy to nie tylko rozwiązanie, z którego korzystają indywidualni klienci, ale też przedsiębiorstwa. Nowoczesne lampy możesz znaleźć w biurach, restauracjach, hotelach, sklepach, na salach weselnych, a nawet klatkach schodowych. Nie ma takiej przestrzeni, której designerskie lampy nie dałyby rady oświetlić.
  • Łatwa pielęgnacja – utrzymanie lamp w czystości nie jest trudne. Nie musisz kupować specjalnych środków czystości, w większości przypadków wystarczy przetrzeć obudowę zwykłą ściereczką z mikrofibry. Co więcej, lampa przez wraz z upływem czasu nie traci nic na swoim atrakcyjnym wyglądzie.

Eksperymentuj z przestrzenią

Lampy designerskie to oświetlenie, które pozwala Ci poeksperymentować z przestrzenią – wybierając nowoczesny i odważny styl, nadasz charakter każdemu wnętrzu. Wybór jest ogromny, nie tylko pod względem kolorystyki, ale też kształtów. Do minimalistycznego wnętrza możesz wybrać prostą, oryginalną lampę stojącą. W ten sposób podkreślisz prostotę pomieszczenia, a jednocześnie sprawisz, że wnętrze będzie wydawało się przytulniejsze.
Oczywiście, designerskie oświetlenie nie jest tylko dobrym wyborem dla minimalistycznych wnętrz. Jeśli wolisz pomieszczenia, które łączą w sobie luksus oraz lekkość, to lepszym rozwiązaniem będzie elegancki żyrandol. Takie oświetlenie nie tylko przykuwa uwagę i jest centralnym punktem wnętrza, ale też dodaje mu szyku. Doskonałe rozwiązanie, jeśli urządzamy pokój w stylu glamour, retro, a nawet klasycznym.

Blue Light to przedstawicielstwo w zakresie oświetlenia i mebli, z dużym doświadczeniem w branży. Rozwiązania z innowacyjnymi technologiami i ekskluzywnymi akcesoriami, dzięki bukietowi międzynarodowych marek o niekwestionowanym prestiżu. Produkty Blue Light są obecne w projektach mieszkań, firm, sklepów, biur, hoteli, restauracji i dużych powierzchni.