BLUE LIGHT

Historia Blue Light zaczęła się ponad 10 lat temu, to właśnie wtedy rozpoczęliśmy swoją działalność na polskim rynku. Od tego momentu dostarczamy naszych klientom ekskluzywnych rozwiązań z zakresu branży oświetleniowo-meblowej. Posiadamy bogatą ofertę, znajdują się w niej oświetlenia (m.in. oprawy dekoracyjne, kinkiety, lampy architektoniczne) i meble (np.: meble do sypialni, jadalni etc.).

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości oświetlenia (np.: kinkiety, oprawy wiszące, plafony, oprawy zewnętrzne) oraz meble (np.: do jadalni, sypialni czy biura).

Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami z branży. Możesz u nas zamówić oświetlenie od: Vistosi, Lodes, Icone, Lalu, Patrizia Volpato, Egoluce, czy 9010/Belfiore.

Oferta Blue Light jest skierowana do osób, które poszukują eleganckich i gustownych rozwiązań do wnętrz. Z naszych usług korzystają nie tylko osoby z branży (architekci, projektanci wnętrz, salony), ale też współpracujemy z restauracjami, hotelami lub biurami, poszukującymi oświetlenia lub mebli, które łączą w sobie tradycję z nowoczesną formą.

Oczywiście, nie ograniczamy się jedynie do firm handlowych. Chętnie współpracują z nami także indywidualni klienci. Oświetlenie i meble zamówione w Blue Light to najlepszy sposób na estetyczne wykończenie wnętrza.