icone

Lampy ICONE — oświetlenie, które zaciera granicę między sztuką a designem. Asortyment tej włoskiej marki dedykowany jest do nowoczesnych wnętrz o niebanalnym, ale jednocześnie eleganckim, charakterze. Chętnie wybierane nie tylko przez Włochów, ale klientów na całym świecie – to nie lampy, ale oświetlenie, które tworzy rzeźbę we wnętrzu.

Wraz z narodzinami marki, projektant produktów ICONE, Marco Pagnoncelli razem ze swoimi braćmi Cristiano, Davide i Massimo, obrał za cel tworzenie wysokiej jakości produktów, których konstrukcja i materiały przyczyniają się do upiększania wnętrz. Cel został zrealizowany, bracia Pagnoncelli nadali nowy charakter pojęciu lampa – łącząc nową technologię z doświadczeniem byli w stanie stworzyć minimalistyczną biżuterię we wnętrzu.

Pomysłowość i kreatywność, która stoi za lampami ICONE, sprawiła, że marka została synonimem nowoczesnego oświetlenia. Produkty ICONE stały się wyjątkowym elementem w urządzaniu i poprawianiu scenerii wielu słynnych hoteli, znanych restauracji oraz obiektów kulturalnych, tj. muzea i teatry.

Motto: Nie mówimy ci, jak ciężko pracowaliśmy, prezentujemy ci to, co zrobiliśmy.

PRODUKTY

arbor

caveau

Ypsilon

tecla

diadema

ring

spillo

confort

orizzonte