LODES

Lodes powstało w Wenecji w 1950 roku. Przez dziesięciolecia włoska firma skutecznie budowała swoją markę – dziś producent jest uznawany za lidera w branży oświetleniowej. Projekty i kolekcje, które wychodzą spod ręki specjalistów ze Lodes, wyznaczają trendy oraz standardy jakości dla całej branży.

Producent oświetlenia znany jest z ciągłego dążenia do doskonałości, czego najlepszym dowodem jest stworzona przez nich kolekcja "Szyte na miarę Klienta". Łączy ona w sobie najistotniejsze elementy, którymi kieruje się Lodes przy tworzeniu swoich kolekcji. To doskonała synteza jakości, formy, funkcjonalności oraz technologii, połączonej ze sztuką tradycyjnego i ręcznego rzemiosła o wysokim standardzie.

Oferta Lodes zawiera: lampy sufitowe, plafony, kinkiety, lampy podłogowe czy stolikowe. Lampy wykonane są z najlepszych i najbardziej szlachetnych materiałów: szkła, aluminium, mosiądzu czy stali, w różnych wykończeniach.

Ewolucja w kierunku dążenia do nowych rozwiązań architektonicznych przy wykorzystaniu innowacyjnych źródeł światła spowodowała, że firma uzyskała synergię w tworzeniu nowych, pięknych świetlnych kompozycji. Tę harmonię można dostrzec m.in. w projektach: Nostalgia, Random, Rain, Spider, Rain, Kelly Cluster, Valentina. Lodes w swojej pracy dąży do osiągnięcia perfekcji, aby móc sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Dlatego też firma współpracuje ze znanymi projektantami oraz specjalistami z branży i stale szuka innowacyjnych, zaskakujących rozwiązań.

PRODUKTY

NOSTALGIA

RANDOM

NAUTILUS

BUGIA

IVY

FLAR